Călin Georgescu a devenit un simbol european al luptei anti-sistem.
Dna. Maria Vasi, avocata președintelui ales Călin Georgescu, a lansat bomba juridică a anului, în exclusivitate la Realitatea Plus. Luni începe ancheta devastatoare despre cum s-au furat alegerile și cum s-au fraudat miliarde de euro, în perioada pandemiei. Câteva dintre televiziunile de renume din lume și anchetatori ai administrației Trump descind la București, într-o investigație fără precedent.
„2 televiziuni, între primele 5 trusturi de presă din lume studiază deja furarea turului 2 al alegerilor din România și fraudele masive comise de oficialii europeni, de oficialii americani și de oficialii români. Veți avea o anchetă devastatoare. De azi (luni – N.R. ) acești anchetatori vor fi în București.
Am fost solicitată deja și am predate documente oficiale, aceste documente au confirmat ancheta care era deja deschisă de oficialii americani de la preluarea puterii de către Donald Trump.
Vreau să vă informez, în limitele în care pot, pentru că am fost rugată să păstrez prudență, având în vedere că este o anchetă în desfășurare, că cei care s-au bazat pe procurorii din România, pe care i-au mituit oarecum cu aceste salarii uriașe, uneori nejustificate, că nu mai au niciun sprijin în magistrații din România, pentru că find implicați oficiali din Statele Unite. Ancheta a fost preluată deja de către procurori din SUA.
Vor veni în România și vor rămâne în țară până când opinia public ava primi actele de punere sub acuzare. Veți fi informați cine sunt aceste persoane, care sunt fraudele și care este mecanismul prin care s-a încercat să deturnarea puterii în România pentru ca la Cotroceni să fie un om agreat de aceste grupări infracționale și veți vedea că toți cei care au crezut că mituiesc din banii UE sau ai SUA nu și-au creat suficientă putere astfel încât să rămână nepedepsiți”, a declarat Maria Vasi, în exclusivitate la Realitatea Plus
Doamne ajută!
Daaa ?? Bine !!! Dar să ancheteze și cine i – a dat ordin lui chioru Băsescu să bage România în NATO, să desființeze serviciul militar obligatoriu, să înființeze baze americane pe teritoriul României, să vândă resursele de gaze și de petrol ale României și companiile de utilități publice străinilor și să ne aducă corporațiile străine pe cap. Și să mai investigheze și cine l-a băgat pe șobolanul Isărescu, membru al Comisiei Trilaterale, în banca națională, care ne – a explodat prețurile, după ce l-a omorât țiganul evreu Iliescu, împreună cu haita teroristă, pe Ceaușescu! Așteptăm răspuns !!!!!
Doamne AJUTĂ!