Un an de la apariția portalului OrtodoxINFO

ian. 19, 2018 8742 19 http://bit.ly/2qLIB1D

Imagine similară

Multumim tuturor colaboratorilor si sustinatorilor.

Vom face un bilant al activitatii zilele urmatoare.

Pana atunci, iata un top 10 al celor mai vizualizate articole:

DE UNDE vine ORDINUL de VACCINARE în masă? CINE e în spatele lui TUDOSE? Află cine vrea „binele” României. / 1 009 488 vizualizari

“Jur că nu vă voi lăsa să mi-l luați, sau dacă mi-l luați, voi lua și eu câțiva dintre voi!” – Pictorul Paul Hitter, răspuns către premierul mason Mihai Tudose despre DECĂDEREA din drepturile PARENTALE și vaccinarea OBLIGATORIE / 770 793 vizualizari

Șerpii Maicii Domnului au apărut și anul acesta. Minunea ce combate erezia stilistă care consideră calendarul o dogmă / 746 359 vizualizari

Neșu, la 6 ani de la accident: „Am ajuns la concluzia că SCOPUL omului pe Pământ este DOBANDIREA DUHULUI SFANT şi a SFINTENIEI” / 702 077 vizualizari

Putin INTERZICE FLUORUL în RUSIA declarând că este OTRAVĂ TOXICĂ care NU are ce căuta în rețeaua publică de APĂ / 618 723 vizualizari

Otrava din ceașca de CAFEA. 13 motive pentru a nu mai bea niciodată această licoare / 458 045 vizualizari

IPOTEZĂ: Regele Mihai ar fi murit încă de anul trecut. Dacă-i adevărat, a tăinuit și patriarhia română acest lucru prin pseudo-mitr. Iosif? / 432 083 vizualizari

MASACRUL cailor, UNIC in lume. Alexandru Moghioros, EVREUL COMUNIST care a dat ordin să fie OMORATI toţi CAII din România / 376 239 vizualizari

Copil născut cu steriletul în mână/ 375034 vizualizari

Ann Boroch, terapeută ANTI-VACCIN a fost găsită spânzurată în garaj / 366055 vizualizari

 

Jurnalismul independent al portalului OrtodoxINFO necesită mult timp, foarte multă muncă, dar și resurse financiare. Veniturile obținute din publicitate sunt însa cu mult sub așteptările noastre inițiale. Chiar dacă portalul are mulți cititori, totuși, sunt foarte puțini care găsesc în produsele promovate prin reclame ceva să-i intereseze… și să dea click pe ele. Pe de altă parte, jurnalismul nu poate fi independent dacă este finanțat de vreun mogul sau organizație.

Pentru a fi independent, acesta trebuie să se bazeze strict pe cititorii săi mulți, care să sprijine fiecare cât poate această lucrare. Ca atare, de bază rămân tot clasicele conturi bancare sau varianta PayPal. Fără sprijinul vostru acest portal nu-și va mai putea continua activitatea.

Mulțumim celor care ne-au ajutat până acum!

Ne mai puteți sprijini și în alte modalități! Click pentru detalii.
cuvinte cheie:
articole asemănătoare
19 Comentarii la “Un an de la apariția portalului OrtodoxINFO”
Responsabilitatea juridică pentru conţinutul comentariilor revine exclusiv comentatorilor.
  1. islumi
    # 19 ianuarie 2018 at 15:38

    Bravo! Cu Dumnezeu inainte!

  2. marinela
    # 19 ianuarie 2018 at 15:50

    La multi ani de aici incolo acestui Portal ortodox si multa sanatate si putere de munca celor ce-l administreaza!

  3. W
    # 19 ianuarie 2018 at 15:56

    Ce scumpici sunt membrii portalului! Bravo voua! Cu Dumnezeu inainte!

  4. mivas
    # 19 ianuarie 2018 at 15:59

    Aveti calculatoarele virusate? Ca nu reusesc sa raman pe ortodoxinfo. Orice incerc sa fac ma trimite automat in pagini cu jocuri. Apoi, de cate ori deschid ortodoxinfo imi apare casuta cu „abonati-va pe e-mail si veti primi stirile noastre zilnic. Este foarte obositoare si deja suparatoare. Nu mai zic ca atunci cand apas pe x ca sa o inchid, din nou ma baga la jocuri. Daca vreau sa intru pe o pagina oarecare, patesc la fel. M-am saturat de ea. Pe alte saituri nu patesc acest lucru. Iertare. Abia am reusit sa scriu acest mesaj.

    • Revnic Robert-Nick
      # 19 ianuarie 2018 at 16:04

      Cred că numai dumneata ai această problemă. Trebuie să-ți reinstalezi fie Windows-ul, fie browser-ul. Pune-ți un Adblock Plus pe browser-ul tău de net și 90% din reclame și redirectări o să dispară.

      • mivas
        # 20 ianuarie 2018 at 13:01

        Greșit. Această problemă apare DOAR pe ortodoxinfo. Pe nimic altceva. Admin, vă rog să verificați. Am mai vorbit și cu alte persoane care intră pe acest sait și mi-au spus că s-a mai întâmplat acest lucru. Dacă aveam calculatorul virusat trebuia să pățesc acest lucru și pe alte saituri.

      • mivas
        # 20 ianuarie 2018 at 13:01

        Greșit. Această problemă apare DOAR pe ortodoxinfo. Pe nimic altceva. Admin, vă rog să verificați. Am mai vorbit și cu alte persoane care intră pe acest sait și mi-au spus că s-a mai întâmplat acest lucru. Dacă aveam calculatorul virusat trebuia să pățesc acest lucru și pe alte saituri.

        • mivas
          # 20 ianuarie 2018 at 13:02

          chiar așa?… mesajul a plecat de doua ori, iar eu am apăsat o singură dată. Ceva nu e în regulă…

  5. # 19 ianuarie 2018 at 16:02

    Un an de informații de calitate, nemăsluite și nealterate de tendințele marxiste și neo-naziste. La mulți ani! ?

  6. # 19 ianuarie 2018 at 17:00

    Doamne ajuta la mai multi!!!!

  7. Pr. Cosmin Tripon
    # 19 ianuarie 2018 at 17:36

    Mulțumim pentru tot sprijinul acordat în lupta împotriva ereziei ecumeniste și a sinodului din Creta!
    La mulți ani!

    • redactor
      # 19 ianuarie 2018 at 18:25

      Bogdaproste, părinte Cosmin. Dumnezeu să vă întărească până la capăt.
      Binecuvântați!

  8. Alexandru TM
    # 19 ianuarie 2018 at 19:08

    Sanatate si Mantuire.

  9. Mihaela
    # 19 ianuarie 2018 at 19:21

    Doamne ajuta! La multi ani! Si sa aveti putere sa scrieti in continuare! Trebuie sa luptam pentru Adevar in fiecare moment! Astfel de articole merita citite! Asa ar trebui sa fie toata presa din tara noastra!

  10. Pr. Adrian
    # 19 ianuarie 2018 at 19:25

    Doamne ajuta! Sa va dea Dumnezeu sănătate, răbdare si cu ajutorul Lui să mergeți mai departe!

    • redactor
      # 19 ianuarie 2018 at 20:07

      Domnul să vă audă rugăciunile, părinte drag.
      Bogdaproste!

  11. Ionut
    # 19 ianuarie 2018 at 19:58

    La Multi Ani!

  12. Cosmin
    # 20 ianuarie 2018 at 0:51

    La multi ani ! Cu Dumnezeu inainte!

  13. # 20 ianuarie 2018 at 23:49

    DOAMNE AJUTĂ , MULT SUCCES IN VIITOR .,