Protest ANTI VACCINARE OBLIGATORIE si la BACAU, Duminica, 22 octombrie, ora 17, Piata Tricolorului, in fata Casei de Cultura

Oct 21, 2017 5346 8 goo.gl/cWWJx4

Related image

Alte orase:

PROTESTE NAȚIONALE ANTI VACCINARE OBLIGATORIE: Duminică, 22 octombrie 2017.

 

Ți-a plăcut acest articol? Te rugăm să ne susții, făcând o mică donație pentru menținerea acestui portal.

Ne mai puteți sprijini și în alte modalități! Click pentru detalii.
Categorii:
articole asemănătoare
8 Comentarii la “Protest ANTI VACCINARE OBLIGATORIE si la BACAU, Duminica, 22 octombrie, ora 17, Piata Tricolorului, in fata Casei de Cultura”
Responsabilitatea juridică pentru conţinutul comentariilor revine exclusiv comentatorilor.
  1. Elena Nicu
    # 21 octombrie 2017 at 22:27

    vaccinarea OBLIGATORIE nu trebuie acceptata,suntem fiinte rationale si nu animale sa ne poata vaccina oricine cand si cu ce doreste

  2. Georgiana
    # 22 octombrie 2017 at 0:05

    Ar putea sa imi recomande cineva un medic de obstretica ginecologie cu frica de Dumnezeu in Bucuresti. Caut un medic caruia sa ii pese de pacienta lui si sa isi dea tot interesul. Sunt insarcinata si vreau sa fac morfologia fetala de trimestru 2

  3. # 22 octombrie 2017 at 18:45

    NU FITI LASI SA VA LASATI VACCINATI OBLIGATORIU, PROTESTATI IMPOTRIVA ACESTEI OTRAVIRI IN MASA A POPORULUI ROMAN, ACEST LUCRU A FOST ORDONAT DE CEI CE DORESC DISTRUGEREA NEAMULUI ROMANESC. UN NEAM DE CRESTINI , VITEJI, BRAVI, SI NEANFRICATI.

  4. # 22 octombrie 2017 at 20:05

    De ce nu a fost mediatizat mai mult ? 🙁

  5. Petru
    # 22 octombrie 2017 at 23:00

    Dr Aida Petcu spitalul Elias

  6. # 23 octombrie 2017 at 13:56

    De unde știi că suntem ignoranți?
    Ne cunoaștem?
    Sau așa ți-a șoptit stăpânul inelelor?

  7. # 23 octombrie 2017 at 15:51

    @ Liliana Ghencea
    Nu-ti trebuie multa carte, nici macar multa minte sa recunosti ignoranta stupid-agresiva din textul mentionat.
    Sa inteleg ca vi-l asumati?

  8. Eugen
    # 2 noiembrie 2017 at 16:15

    Pana la urma este alegerea fiecarui parinte sa faca ce si cum considera mai bine pt copilul sau.Si vaccinarea si nevaccinarea au riscuri. Avantaje si dezavantaje..Intotdeauna vor avea. Insa cred ca acum 20,30,40 de ani vaccinurile erau diferite,aveau alte componente si nu erau atat de periculoase ca cele de azi..Si atunci se vaccinau toti,nimeni nu se sustragea si nici nu comenta negativ…Era alta lume,mult mai buna si normala..Dupa care,noi care am cunoscut-o,tanjim zilnic…