Legatura VACCINURILOR cu CANCERUL si SCLEROZA in PLACI… Anca Nitulescu, un MEDIC cu ATITUDINE in fața senatorilor si membrilor comisiei de sănătate publică

Oct 4, 2017 48548 8 goo.gl/UT9wYW

Ți-a plăcut acest articol? Te rugăm să ne susții, făcând o mică donație pentru menținerea acestui portal.

Ne mai puteți sprijini și în alte modalități! Click pentru detalii.
Categorii:
articole asemănătoare
8 Comentarii la “Legatura VACCINURILOR cu CANCERUL si SCLEROZA in PLACI… Anca Nitulescu, un MEDIC cu ATITUDINE in fața senatorilor si membrilor comisiei de sănătate publică”
Responsabilitatea juridică pentru conţinutul comentariilor revine exclusiv comentatorilor.
  1. # 4 octombrie 2017 at 17:15

    Doamne ajuta!

  2. Roman
    # 4 octombrie 2017 at 19:14

    Sunt atatia doctori antivaccinare obligatorie in romanica c-am cati preoti antiecumenisti sunt astazi in tara.Restul doftorilor si al oamenilor in general ce fac?!… Respecta si apara cu trupul si sufletul legea omului,STATULUI =mamona ,indiferent de cat de buna sau sclerozata este ….Pai,nu inseamna asta ca lumea este DRESATA.Cati ,,credinciosi” ortodocsi (ca tot romanul e mare ortodox…si atat…nu mai trebuie si fapte) au habar si se straduie macar sa respecte legea lui Dumnezeu in aceste vremuri …ciudate si anormale?!

  3. # 4 octombrie 2017 at 23:14

    Bravo dar îți Riști totul

  4. Ioan
    # 5 octombrie 2017 at 7:08

    Felicitări d-nă, fiți binecuvântată!

  5. Cameliaelena
    # 5 octombrie 2017 at 10:25

    Trebuie sa ne rugam pentru astfel de oameni! Dumnezeu sa ii aiba in paza Sa!

  6. # 5 octombrie 2017 at 14:55

    Felicitari,ar fi ideal daca ar avea cat mai multe persoane ,personalitate ca a dumneavoastra!
    Va multumim pentru respectul dumneavoastra fata de populatie.

  7. Mircea
    # 5 octombrie 2017 at 22:40

    Extraordinar! O prestatie excelenta. Relevanta, concisa, argumentata, respectuoasa, dar insistenta pe drumul ei. Pentru mine, a fost ceva deosebit sa aflu despre similitudinea dintre structura virusului hepatitei B si structura tecii de mielina. Ca sa explic: vaccinezi contra hepatitei B si sistemul imunitar distruge teaca de mielina, necesara in comunicarea rapida dintre neuroni. Rezultatul? Scleroza in placi. Probabil ca cei fara minte vor sa moara si capra vecinului…

  8. Roxana