Audio: GIGI BECALI despre cum MUGUR ISARESCU (“omul ciumei rosii si al masoneriei”) nu i-a permis sa faca o banca

Aug 28, 2017 26249 10 http://bit.ly/2Ha9d7u

Jurnalismul independent al portalului OrtodoxINFO necesită mult timp, foarte multă muncă, dar și bani. Veniturile obținute din publicitate sunt însa cu mult sub așteptările noastre inițiale. Chiar dacă portalul are mulți cititori, totuși, sunt foarte puțini care găsesc în produsele promovate prin reclame ceva să-i intereseze… și să dea click pe ele. Pe de altă parte, jurnalismul nu poate fi independent dacă este finanțat de vreun mogul sau organizație.

Pentru a fi independent, acesta trebuie să se bazeze strict pe cititorii săi mulți, care să sprijine fiecare cât poate această lucrare. Ca atare, de bază rămân tot clasicele conturi bancare sau varianta PayPal. Fără sprijinul vostru acest portal nu-și va mai putea continua activitatea.

Mulțumim celor care ne-au ajutat până acum!

Ne mai puteți sprijini și în alte modalități! Click pentru detalii.
Categorii:
articole asemănătoare
10 Comentarii la “Audio: GIGI BECALI despre cum MUGUR ISARESCU (“omul ciumei rosii si al masoneriei”) nu i-a permis sa faca o banca”
Responsabilitatea juridică pentru conţinutul comentariilor revine exclusiv comentatorilor.
  1. # 28 august 2017 at 19:12

    Un mason spurcat o rusine pt romania un tradator si vanzator de tara adica..ciuma rosie…

  2. Adi
    # 28 august 2017 at 19:26

    Cum sa-l lase jidanul de Isarescu sa faca banca, bancile trebuie sa fie controlate de ei, cum vrea unul care nu e dedicat sistemului mafiot sa faca banca ii dau la temelie. Asta e lumea in care traim. 🙁

  3. # 28 august 2017 at 19:28

    A trimis aurul Romaniei in Anglia de parca ar fi fost dintii lu’ tac-su.

  4. rr
    # 28 august 2017 at 19:43

    L-am auzit odata pe Becali spunand la tv:

    Becali: „Am vrut si eu sa fac banca, iar ei mi-au spus: «Nu tu Gigi Becali nu ai voie sa faci banca!», am vrut si eu sa fac televiziune, iar ei mi-au spus: «Nu tu Gigi Becali nu ai voie sa faci televiziune!», dupa care mi-au spus: «Daca vrei sa faci astea trebuie sa faci parte din grupu nostru, dupa care poti sa faci si banca si televiziune si…»

    Prezentatoarea: „Era un grup de satanisti ?”

    Becali: „Poftim ?”

    Prezentatoarea: „Era un grup de satanisti ?”

    Becali: „Nu de satanisti… de niste dastia… un grup care conduce lumea cica, iar eu le-am spus: «Nu, eu fac parte din oastea lui Hristos» si am refuzat, porma cine stie la ce ritualuri ma supuneau… haideti ca intram in niste discutii…

    A gasit cineva inregistrarea asta pe net ?

  5. # 28 august 2017 at 19:51

    Cine esti tu sa l judeci baragane dupa cat bine a facut

  6. # 28 august 2017 at 20:01

    Ie frica pt ca mugur batjocoreste pe cei care I muncesc mosia cu vie

  7. # 28 august 2017 at 20:02

    Becali a facut mai multe pt tara asta decat licheaua asta de mason, pe numele lui Isarescu

  8. Mihai
    # 29 august 2017 at 1:32

    Dar cum a ajuns atitea hectare cu vie de la Drăgășani pe mana ăstuia

  9. # 29 august 2017 at 8:05

    CEL MAI MARE FILANTROP ROMAN !

  10. Jos Cenzura
    # 29 august 2017 at 22:14

    un alt clip cu gigi becali despre banca care a vrut sa o aiba , aici : https://www.youtube.com/watch?v=J9QVuY9XmLw