2:36 am - marți, 25 iulie, 2017

Un preot din Cluj a condamnat public marșul LGBT: „Nu putem accepta ca unor astfel de boli să li se facă publicitate, ca și cum ar fi ceva normal”

Iul 5, 2017 302715 vizualizări 44 comentarii goo.gl/EdrTsU


Pr Claudiu Melean la evenimentul „Rugaciune pentru Cluj Napoca – noua Sodoma”

Vă rugăm să ne sprijiniți! Ajutorul dvs. va fi pentru continuitatea acestui portal. Click pentru detalii.
f64.ro%20
articole asemănătoare
SINAXA NAȚIONALĂ ANTI-ECUMENISTĂ


44 Comentarii la “Un preot din Cluj a condamnat public marșul LGBT: „Nu putem accepta ca unor astfel de boli să li se facă publicitate, ca și cum ar fi ceva normal””
Responsabilitatea juridică pentru conţinutul comentariilor revine exclusiv comentatorilor.
  1. # 5 iulie 2017 at 22:46

    Ca preot ,e datoria lui sa apere Biblia !! Si acelasi lucru ,trebuie facut de toti cei care se pretind crestini !!

  2. # 5 iulie 2017 at 22:50

    Il cunosc bine pe Melean.

  3. # 5 iulie 2017 at 22:50

    Mitropolitul unde era ?

  4. # 5 iulie 2017 at 22:52

    Adevarati mărturisitori de credință, bravo!

  5. # 5 iulie 2017 at 22:56

    Așteptăm mai mult și de la toți preoții din tara!

  6. # 5 iulie 2017 at 22:59

    F bn, bravoo

  7. # 5 iulie 2017 at 23:15

    El are dreptate in mare parte,dar când însuși preoții se dau la tineri?Nu dau nume ca sunt multi…..Atunci cum să mai ai incredere in ei…..fiv.ar straita goală când o umpleti de la păcătoși 😈😈😈

    • # 6 iulie 2017 at 5:55

      Nu îi băgați pe toți preoți la un loc. Pădure fără uscături nu există! Fiecare domeniu are uscăturile lui. Unele mai mediatizate altele nu. Tot ceea ce se vrea este o presiune și o acceptare a întregii biserici a homosexualismului. Prin astfel de cazuri se aruncă cu noroi în biserică

    • bucegi
      # 6 iulie 2017 at 11:25

      in protocoalele sionului scrie ca vor acapara toate bisericile cu preoti masoni.

    • # 6 iulie 2017 at 11:28

      Imi cer scuze că intervin si na s vrea sa va supar dar a spus clar ca asta este o boala si nu poate ocoli pe nimeni.Dar fiecare plătește pentru greselile sale.

    • # 6 iulie 2017 at 12:36

      Care biserică doamnă? Mai nou e business decât biserică, mergeți de fală si să umpleti buzunarele la asa zisii preoți cu averile lor,cu aurul lor la gât si cu bolidele lor de zeci de mii de euro,credeți că toate astea e din salariul minim?Deci cum am zis,care biserică, mai degrabă business 😈😈😈

  8. # 5 iulie 2017 at 23:16

    Cinste lui! Asteptam cati mai multi sa ia atitudine!

  9. Nicoleta C
    # 5 iulie 2017 at 23:24

    A spus ceea ce trebuie sa spuna toti preotii. Si noi la fel.

  10. # 5 iulie 2017 at 23:44

    Bravo parinte, va sustin si va respect! 😊😊

  11. # 6 iulie 2017 at 0:26

    DUMNEZEU,Sa Te Binecuvinteze Pentru Adevarul SFITELOR SCRIPTURI,BIBLIA CARE ESTE CUVINTUL LUI DUMNEZEU Si Noi Crestinii In Aceste Vremuri Trbuie Sal Propovaduim Finca DUMNEZEU a Urit Si Ureste Astfel De Nelegiuiri Care La Determinat Sa Ploaie Cu Foc Si Puciosa Peste Cetatile Sodomei Si Gomorei Si Sa-i Stearga De Pe Fata Pamintului Pentru Astfel De Nelegiuiri,Barbati Cu Barbati Si Fimei Cu Femei ! BISERICILE APOSTOLICE,PENTICOSTALE SUNTEM IMPREUNA CU BISERICILE FRATILOR NOSTRII ORTODOCSI,Impartasind Aceliasi Idei Pe Care DUMNEZEU NI LE-A LASAT SCRISE IN SFINTA SCRIPTURA, BIBLIA !!!

    • # 6 iulie 2017 at 16:34

      Ei sunt puțini noi suntem majoritatea, nu va îngădui Dumnezeu să le facă pe plac . Se zbate Satana dar nu va învinge!!!!!

  12. # 6 iulie 2017 at 3:38

    Ioi ! Tu esti „deaia” !? Panselutza !?

  13. # 6 iulie 2017 at 5:26

    Foarte bine face! Toti preotii si tot poporul roman ar trebui sa faca asta! Dar chiar ne sminteste atat de tare occidentul si preluam tot ce-i rau?

  14. # 6 iulie 2017 at 6:24

    Ce facem????? Sustinem păcatul Sodomiei și a Gomoriei ???? Ne alăturăm Satanei?????? Sau respectam cuvântul lui Dumnezeu cat putem noi de bine. După fapte vom fii cernuti. Probabil asa habotnici cum sunt unii sunt pentru iubirea pentru Dumnezeu și nu pentru Diavol.acum este adevărat ca fiecare alege ce vrea. Dacă habotnicii îl recunosc pe Dumnezeu în fata oamenilor și Dumnezeu îi va recunoaște la judecata. Acum, unii au conștiința alti au altceva.

  15. # 6 iulie 2017 at 6:25

    Asta trebuie sa facem toți și nu sa le facem jocul unor dezaxați! Pe vremuri aceștia erau declarați bolnavi psihic. Ăsta este adevărul. Au tulburari de comportament.

  16. # 6 iulie 2017 at 6:40

    Cred ca dna de mai sus care numeste pe crestini habnotici nu stie ce a fost Sodoma si Gomora! Oamenii astia care ii sustin pe anormalii astia gay sunt oameni care nu prea au citit multe despre religie si despre sacrificiile facute de sfinti si de preoti in vechime pt religie. Ce pretentii aveti de la ei?

  17. # 6 iulie 2017 at 6:43

    Si nu spun ei ca nu te tine un act langa un om? Ce nevoie aveti de legalitate? Ca oricum fiecare face ce Doreste. Simtiti nevoia sa strigati in gura mare ca sunteti gay? E ceva de mandrie? Rusine! Rusine voua celor ce sunteti gay si celor ce va sustin!

  18. # 6 iulie 2017 at 6:50

    Bravo toti trebuie sa luam atitudine sa ne putem creste copii sanatosi intr-o tara sanatoasa crestina!

  19. ayeaye
    # 6 iulie 2017 at 7:36

    Egal cu O, de ce? Ptr ca mai marii lui in Creta au legalizat curviile cu ereticii sub falsa denumire de cununie apoi au lasat si o portita ptr un viitor sinod care sa dea voie si la sodomiti si Calistrat a zis cam acelasi lucru dar indeamna lumea la cipuit si la ecumenism tacit prin ascultare

  20. ayeaye
    # 6 iulie 2017 at 7:39

    E ceva de genu mai bine curvie decat sodomie uitand, ca amandoua is pacate ce duc in iad, nici unu din aceste pacate nu duce in Rai

  21. # 6 iulie 2017 at 8:31

    Bravo lui! Trebuie susținut! Să îl țină Dumnezeu sănătos!

  22. # 6 iulie 2017 at 9:02

    Asa e parinte felicitari

  23. # 6 iulie 2017 at 9:59

    Gavrilos Arhanghelos , nu iubitule , nu sunt „deaia” insa am foarte mulți prieteni „deaia”si sunt perfect normali, unde va este compasiunea?

  24. popescu paul
    # 6 iulie 2017 at 10:07

    Nu este prima oara cand activistii pride tulbura un eveniment la Cluj, a fost tulburata si o conferinta organizata de Coaliția pentru Familie, în luna martie, la UBB. Suvorov spunea: se intampla o data, ok… se intampla a 2-a oara nu mai e o coincidenta. In timp ce unele organizatii sau oameni ii finanteaza cu bunacredinta, iata ca acesti oameni aplica tactici SS din 1933, nu tolereaza citate din Biblie, nu tolereaza scriitori evrei precum Isaia, pentru ca ei cred ca adevarul lor e absolut. Si vreau sa mai spun un lucru.. mi s-a intamplat sa astept undeva la o coada si la un moment dat cineva povestea despre niste partizani evrei din al 2-lea razboi mondial care au oprit un camion si au zis: „Hitler acuma are o problema cu noi, dar dupa aia vor veni si la voi la romani..”. Acum ei au o problema cu crestinismul, dar dupa aceea ma tem ca vor avea probleme si cu altii..

  25. # 6 iulie 2017 at 10:13

    Aha, ce buni sunteți voi ce instigați la răutate , la ura…cine sunteți voi sa judecați? Ia- ți luat locul lui Dumnezeu?

  26. # 6 iulie 2017 at 10:59

    Mihaela Dumnezeu a…URAT şi condamnat păcatul împotriva firii…tu cine te crezi ca sa-l susții…??? Doar Satana şi slugile lui iubesc desfranarea Sodomită.

  27. # 6 iulie 2017 at 11:11

    Ovidiu Toma , Eu susțin pacea si iubirea , tu ce susții ?

  28. # 6 iulie 2017 at 11:51

    Mihaela Ciulian Fink tu ai probleme de logica 🙂 Prietenii tai „normali” daca si-ar vedea de viața lor normala ar fi liniștiti si nu le-ar spune nimeni nimic . Problema este ca prietenii tai normali ies in curul gol pe strada ca sa-mi explice mie ce normali sunt ei . Sesizezi fractura din logica ta ?

  29. # 6 iulie 2017 at 11:52

    Felicitări părinte! Slava Domnului ca mai exista astfel de oameni.

  30. Jenica
    # 6 iulie 2017 at 12:31

    Dumnezeu uraste pacatul, dar pe pacatos il iubeste si vrea intoarcerea lui ! Despre asta vorbim !! Nu uram pe nimeni…uram pacateleer

  31. Florin
    # 6 iulie 2017 at 13:07

    Daca pe măta o chema ION si pe taică-to GHEORGHE fi-var de amar cum sinea mea veneați in lume poponari nenorociti și lesbiene mocicoșe…..?????

  32. # 6 iulie 2017 at 15:06

    Ionut Popescu , i- ai vazut tu in curul gol? Eu nu i -am vazut..unde s- a întâmplat asta, poate am omis…vb cumva de Brazilia?

  33. # 6 iulie 2017 at 15:42

    Foarte bine a facut!! !!!

  34. # 6 iulie 2017 at 16:00

    Un Nu hotarat propagandelor demonice, ci tratarea si indreptarea lor ! Sa spunem Da celor care au o conduita etica si morala !Da invataturii morale crestine ,care indreapta lumea spre o lume a pacii,a binecuvantarii ,a bunastarii si a vietii vesnice impreuna cu Dumnezeu ! Nu destructivitatii! Nu demonizarii ! Nu destrabalarii! Nu alcoolizarii! Nu a drogarii! Nu Prostitutiei! NU criminalitatii! Nu nedreptatii! Nu incurajarii avortului( Nu uciderea pruncilor)! Nu feminizarii barbatului! Nu rautatiilor de tot felul care degradeaza si dezumanizeaza omul,ce este creatia Lui Dumnezeu.

  35. # 6 iulie 2017 at 16:26

    Mihaela ciulian fink, cînd doi sau trei oameni îți spun că ești beat,te duci și te culci… Nu vezi că nuasta? este nimeni de acord cu mizeria

  36. # 6 iulie 2017 at 16:30

    Mizeria pe care voi o minoritate o doriți? Da fă femeie ce vrei in păcătoșenia ta dar nu obliga pe alții să fie de acord cu tine. Nu veți reuși,fii sigura.

  37. nicolae
    # 6 iulie 2017 at 23:02

    mai devreme sau mai tarziu statul roman v-a aproba legea pt acesti denaturati ,dar ce as vrea sa vad atunci cati preoti o sa refuze sa faca cununii intre persoane de acelasi sex deoarece majoritatea sunt oameni cu bani si ochii a multor preoti nu o sa lase sa treaca prada.tot respectul pt parintele Melean adevarate cuvinte.

  38. Anastasia G
    # 6 iulie 2017 at 23:57

    Bravo părinte! Vă iubim și vă susținem și să știți că suntem mulți nu suntem puțini!

  39. top-shop.ro%20